Axe-Fx II w Polsce .

Zbyszek

Member
Dziendobry Koledzy,

Uroczyscie melduje pierwszego Axe II w Polsce :)

Postaram sie za jakis czas zdac Wam relacje z uzytkowania nowej zabawki .

Pozdrawiam :)




PS. Sprzedam Ultra :)


Zbyszek
 
Przepraszam ,za cisze tak dlugo koledzy :)

Udalo mi sie w miare bezbolesnie przekonwertowac sie z Ultra na II-ke .

Po wykonaniu kilkunastu gigow w roznych warunkach i skladach z czystym sercem moge Wam koledzy

powiedziec ,ze Axe II gra poprostu DOSKONALE. Dodatkowo daje na scenie bardzo duzo przyjemnosci .

Jesli macie ochote sami sprawdzic to serdecznie zapraszam.

Zbyszek
 
Ja posiadam II-ke ale poki co bez revelacji Kemper jakos bardziej przemawia ale zobaczymy co ver 6.00 przyniesie.
 
Przepraszam ,za cisze tak dlugo koledzy :)

Udalo mi sie w miare bezbolesnie przekonwertowac sie z Ultra na II-ke .

Po wykonaniu kilkunastu gigow w roznych warunkach i skladach z czystym sercem moge Wam koledzy

powiedziec ,ze Axe II gra poprostu DOSKONALE. Dodatkowo daje na scenie bardzo duzo przyjemnosci .

Jesli macie ochote sami sprawdzic to serdecznie zapraszam.

Zbyszek
Hej Zbyszek
A jak wypada porównanie z Ultra ?
Miałem Ultra z rok i coś brakowało mi jaja na cienkich strunach i ogólnie dynamiki w porównaniu do lampowych głowek (Cornford,Splawn)..mogło to też wynikać z faktu,że używałem rocktron V250 power amp..Kupiłem ostatnio VHT2502 i czekam na II..Zobaczymy..
Pozdrawiam :)
jacek
 
Ja posiadam II-ke ale poki co bez revelacji Kemper jakos bardziej przemawia ale zobaczymy co ver 6.00 przyniesie.
Witam..
Miałem KPA z miesiąc,ale jakoś live mnie nie przekonywał i pogoniłem w ludzi .. Czekam na AXE II..zobaczymy..
Pozdro..
jacek
 
Tak wlasnie zastanawiało mnie czy warto jest wogole inwestowac w cos co kazdy komputer niedlugo bedzie w stanie zrobic... Co wiecej mialem ultre wczesniej od goscia ze stanow i ostatnio przyslal mi swoj jakis stary clip i troche zalatuje digitalem ale moje tony mi sie podobały fakt faktem troche zajelo zeby znalesc swoj ton.
Jakkolwiek na koncercie nie zauwazy sie roznic miedzy 1 a II.
 
Tak wlasnie zastanawiało mnie czy warto jest wogole inwestowac w cos co kazdy komputer niedlugo bedzie w stanie zrobic... Co wiecej mialem ultre wczesniej od goscia ze stanow i ostatnio przyslal mi swoj jakis stary clip i troche zalatuje digitalem ale moje tony mi sie podobały fakt faktem troche zajelo zeby znalesc swoj ton.
Jakkolwiek na koncercie nie zauwazy sie roznic miedzy 1 a II.
Ja widzę wyraźną różnicę pomiędzy Ultra i dwójką..Zupełnie inna bajka..Dwójka gra bardziej żywo..Symulacje kolumn na przodach teraz brzmią mi rewelacyjne w porównaiu z Ultra..Może to też trochę zasługa VHT 2502 ,którą teraz używam zamiast Rocktron V250 zasilając kolumnę Cornford 2x12 i ogólnie dźwięk jest bardziej żywy na scenie..Muszę trochę pograć na żywo..ale pierwsze wrażenia są ok..Dwójka bije na łeb Kempera na scenie wszystkim ..KPA był dobry tylko w domu na kompie he he..
 
Miales moze do czynienia z Line 6 pod HD ta rackowa wersja? Niektore presety brzmia inaczej jak nie troceh lepiej niz na II aczkolwiek to nadal line6... ja zastanawiam sie czy pogrzebac moje efekty wszelakie ktore mam analogi bo jak to sie mowi "na slawe za stary juz jestem" ;) hehe.
 
Back
Top Bottom