Fractal w Polsce?

jem777 said:
Ostatnio na ebayu polecia? Axe FX za 1300$ ale niestety Ultra nie pojawi? si? jeszcze ani razu :D :D :D, co utwierdza mnie tylko w kwestii jako?ci tego ustrojstwa :D

No mam nadzieje ?e to kwestia jako?ci a nie mody ;) Chocia? tak naprawde w tej chwili to chyba kwestia i tego i tego. Ale spróbowa? warto bez dwóch zda?. Ty ju? Ga?ek zamówi?e? ? Ciekawe ile si? czeka ?

Adam
 
Jeszcze nie :)
Przyznam si?, ?e zakup Ultra jest uzale?niony od sprzeda?y Marka V, który siedzi na allegro i czeka na nowego w?a?ciciela.
Info, które dosta?em u niemieckiego dystrybutora Fractala opiewa na 2 - 3 m-ce czekania, a zapisy s? spore, wi?c trzeba uzbroi? si? w cierpliwo?? i stan?? w kolejk? :D
 
Warto poczeka? (nawet d?ugo) i kupi? u europejskiego dystrybutora. Ja tak zrobi?em i nie ?a?uje. Po pierwsze to bardzo mili ludzie i kontakty z nimi to przyjemno??. A po drugie - w przypadku awarii, która mnie si? przydarzy?a - naprawa jest wyjatkowo niek?opotliwa. Firma G66 zamówi?a na swój koszt kuriera, który odebra? Fractala ode mnie, a po tygodniu by? naprawiony z powrotem u mnie (tak?e na ich koszt). Prawd? mówi? nigdy wcze?niej nie spotka?em si? z tak wysokim poziomem obs?ugi klienta.
 
to dobra wiadomo?? bo przymierza?em si? do ?ci?gni?cia zza oceanu. W takim wypadku nie wiem jak z napraw?, czy europejski dystrybutor by si? tym zaj?? na podobnych warunkach?
 
kryho said:
to dobra wiadomo?? bo przymierza?em si? do ?ci?gni?cia zza oceanu. W takim wypadku nie wiem jak z napraw?, czy europejski dystrybutor by si? tym zaj?? na podobnych warunkach?

No trzeba zamailowa? do niemiec i strzeli? zapytanie w tej kwestii. Te? mnie to nurtowa?o. Na szcz??cie niemiaszki trzaskaj? po angielski, wi?c mo?na ?mia?o ?adowa? pytanie.
 
G66 to w?a?nie europejski dystrybutor Fractala (siedzib? maj? we Flensburgu, w Niemczech) i to oni potraktowali mnie tak wspaniale. A mieszkam w Polsce. Tak wi?c panowie - kupujcie u nich bez zastanowienia. Mo?e w Stanach jest troch? taniej, ale nie wiem, czy wtedy obejmie Was taka gwarancja. Poza tym kupuj?c w G66 macie 15 dni na sprawdzenie sprz?tu i je?eli nie spe?ni waszych oczekiwa? - zwracacie go (kurierem), a firma bez ?adnych pyta? zwraca Wam pieni?dze. To bardzo wa?ne, bo tego sprz?tu nie da si? sprawdzi? w 2 godziny u kogo?, a maj?c go przez 2 tygodnie mo?na bez stresu podj?? w?a?ciw? decyzj?, czy warto wyda? tak du?o pieni?dzy na now? gitarow? zabawk? :D
 
Happybear said:
To bardzo wa?ne, bo tego sprz?tu nie da si? sprawdzi? w 2 godziny u kogo?, a maj?c go przez 2 tygodnie mo?na bez stresu podj?? w?a?ciw? decyzj?, czy warto wyda? tak du?o pieni?dzy na now? gitarow? zabawk? :D

Potwierdzam. Na 95% ta zabawka po tych dwóch tygodniach zostanie zreszt? :)

Ja te? kupowa?em w G66, spotka?em si? z bardzo mi?? obs?ug? ze strony Jacquesa. Gada?em z nim godzinami przez telefon zanim si? zdecydowa?em, ale w ko?cu zamówienie posz?o. Fakt, ?e dro?ej ni? w USA, ale po pierwsze by?o mi ?atwiej w ten sposób kupi? na firm? (wi?c problem VATu, który tak zwi?ksza cen? si? rozwi?zuje), po drugie kupuj?c w UE mamy 2 lata gwarancji, Amerykanie maj? rok, ale - co mo?na wyczyta? w g?ównym forum Fractala - polityka gwarancyjno-dystrybucyjna jest taka, ?e G66 nie robi serwisu urz?dze? kupionych w Stanach w ramach gwarancji.

No i europejscy klienci dostaj? czekoladki :D
 
Witam ponownie :D. Moje przemy?lenia na temat sprz?tu zosta?y zwie?czone. Sko?czy?o si? to tak : Czekam ju? na mojego Ultra, zamówi?em 2x FBT Verve 12ma, jako kontroler wybra?em Voodoo Lab'a Ground Control Pro i teraz pytanie do Was. Musz? dokupi? do GCP 2 peda?y : jeden powiedzmy b?dzie s?u?y? jako kaczka, drugi jako volume - nieistotne. Jakie zabawki jeste?cie w stanie mi poleci? ?

Z góry dzi?ki za pomoc i pozdrawiam :)
 
JakubMedygra? said:
Witam ponownie :D. Moje przemy?lenia na temat sprz?tu zosta?y zwie?czone. Sko?czy?o si? to tak : Czekam ju? na mojego Ultra, zamówi?em 2x FBT Verve 12ma, jako kontroler wybra?em Voodoo Lab'a Ground Control Pro i teraz pytanie do Was. Musz? dokupi? do GCP 2 peda?y : jeden powiedzmy b?dzie s?u?y? jako kaczka, drugi jako volume - nieistotne. Jakie zabawki jeste?cie w stanie mi poleci? ?

Z góry dzi?ki za pomoc i pozdrawiam :)

Ja u?ywam FV500 Bossa i sprawuj? si? bardzo dobrze - s? du?e i wygodne, aczkolwiek troch? za wolne do szybkich swelli - tutaj lepiej si? sprawowa? Ernie Ball Jr, ale go sprzeda?em. Moim zdaniem - albo wspomniany Boss, albo Ernie Ball albo polecane tu cz?sto Mission. Dziwi? si?, ?e kupujesz GCP, skoro MFC101 jest ju? na horyzoncie.
 
W sumie, mo?liwe ?e masz racj? z GCP. Odpu?ci?em MFC chyba dlatego, ?e przera?a mnie to czekanie. Axe b?dzie u mnie w po?owie wrze?nia, a nie s?dze, ?e MFC b?dzie dost?pny równie? w tym terminie.
Co ogólnie mo?esz powiedzie? o GCP - odradzasz ? Jeszcze nie jest za pó?no.
Dzi?ki za info :)
 
JakubMedygra? said:
W sumie, mo?liwe ?e masz racj? z GCP. Odpu?ci?em MFC chyba dlatego, ?e przera?a mnie to czekanie. Axe b?dzie u mnie w po?owie wrze?nia, a nie s?dze, ?e MFC b?dzie dost?pny równie? w tym terminie.
Co ogólnie mo?esz powiedzie? o GCP - odradzasz ? Jeszcze nie jest za pó?no.
Dzi?ki za info :)

Pewnie Ci? zaskocz?, ale w?a?nie dzisiaj zamówi?em sobie GCP w Firmie Muzycznej. Po przemy?leniu sprawy - lepiej poczeka? a? MFC posiedzi troch? na rynku i sprawdzi si?, a ewentualne b??dy zostan? poprawione. Po drugie cena MFC jest jednak troch? zbyt wysoka jak na mój bud?et, ale sterownik ten ma du?o zalet, wi?c pewnie za jaki? czas zamieni? GCP na MFC, ale teraz mam inne zakupy sprz?towe na horyzoncie (GITARY!!! :).
 
No w?a?nie, ja te? zamówi? GCP, poza tym s?ysza?em o nim ca?kiem dobrze - cholernie boje si? tego programowania :D !. Apropos gitar...Od marca gram na gitarze zrobionej w pracowni Zbyszka Wi?cka ( Martch Guitars ). Zap?aci?em za t? gitar? jak dla mnie kawa? szmalu i by?a to najgorsza decyzja w moim ?yciu. Wsadzi?em w to wios?o wszystko co najlepsze je?li chodzi o osprz?t, drewno etc i bior?c do ?apy Ibaneza za tysi?c z?otych jestem zrozpaczony - tym, ?e Ibanez jest lepszy. Widz?, ?e grasz na Malwoodzie, ten pan chyba robi gitary w D?bicy, o ile dobrze s?ysza?em. My?la?em nad nim, ale wszyscy zachwalali Wi?cka - bzdura. Je?li gitary, to teraz licz? si? tylko MM jak dla mnie :)

Pozdrawiam ! ;D
 
Z Malwoodem jest ciekawa historia. Na pocz?tku chcia?em mojego pierwszego customa zamówi? u Wi?cka, tak jak Ty, ale wybra?em Malwooda, bo by? ta?szy :). Po gitarze, któr? zamawia?em, nie spodziewa?em si? cudów i bardzo si? zdziwi?em jak przyjecha? do mnie ko?cowy produkt - takiego wykonania i brzmienia mo?na szuka? w custom shopowych zachodnich gitarach za kup? szmalu. Obecnie kupi?em czwart? gitar? u nich (akustyka), a w drodze jest ósemka i na przysz?y rok co? naprawd? specjalnego - ale tym si? pochwal? jak ju? projekt ruszy. Dobrze si? dogaduj? z ch?opakami (ta pracownia to od strony lutniczej dwóch braci - jeden robi akustyki/klasyki/hollowbody drugi solidbody) i oni dobrze wiedz? o co chodzi z brzmieniem :). Troch? du?ych nazwisk te? si? u nich zaopatruje, ale raczej si? tym nie chwal?, bo maj? umowy na reklamowanie innego sprz?tu. Z mojego punktu widzenia - ma?o który lutnik ma taki talent w naszym kraju.

MM lubi?, bo ma fajne "aksamitne" gryfy, ale na moich wios?ach gra mi si? najlepiej i s? zrobione dok?adnie tak jak lubi?, wi?c przesta?em szuka? fabrycznych.
 
No to mnie zaciekawi?e?, swoimi wios?ami. Ósemka to narazie dla mnie za du?o ( s?uchaj?c, co na tych gitarach robi Meshuggah, a? chce si? mie? jedn? ), najpierw chc? si? pobawi? 7emkami, bo jeszcze nie mia?em styczno?ci na d?u?ej. Póki co wykosztowa?em si? na Fractala i inne cacka do niego, wi?c z kas? krucho, ale poczekam i kupi? MM Petrucci 7 - kapitalne wios?o. Je?li masz jakie? zdj?cia swoich customów, to zarzu? -ciekawo?? mnie z?era :)

Tu masz link do mojej zabawki - feralnej. Wbudowa?em sobie jeszcze w ni? MIDI, wi?c dosz?y 2 ga?ki i 2 ma?e przyciski :)
http://www.martch.pl/produkty/go:klasyczne:137

Pzdr :D
 
Twoja gitara wygl?da ciekawie, aczkolwiek to zupe?nie nie moja stylistyka - strasznie nie lubi? florali i wyko?cze? nieprzezroczystych. Lubi? jak wida? drewno. Moje wios?a:
Siódemka:
malwood7_01.jpg
malwood7_03.jpg
malwood7_05.jpg


Szóstka 1:
malwoodnat_01.jpg
malwoodnat_02.jpg
malwoodnat_06.jpg


Szóstka 2:
malwoodgreennt_01.jpg
malwoodgreennt_06.jpg
malwoodgreennt_08.jpg


Akustyk: (nowy nabytek)
mal_ac.jpg
 
Witam. Gdyby kto? szuka?, to mam dwa Atomic FR do sprzedania. Nawet z caseami szytymi na miar?. Zamieni?em na dwa le??ce ,wi?c dwa stoj?ce w idealnym stanie s? do oddania. Cena 2800z? za sztuk?. pzdr. pet
 
Ja jestem Amerykaniem ale moje rodzice sa z Polski. Polski jest moim drugim jezykiem. Moze pozwolicie mnie do waszego "klubu". :)

Uzywam AxeFX Standard i gram gitarami Jackson SL2H, ESP MH250, i Carvin X220.

Uwielbiam sluchac polskich zespolow KAT, Illusion, Budka Suflera, Elektryczne Gitary, i Closterkeller.
 
SimonSez said:
Ja jestem Amerykaniem ale moje rodzice sa z Polski. Polski jest moim drugim jezykiem. Moze pozwolicie mnie do waszego "klubu". :)

Dobra, wchodzisz do klubu ;). Jak chcesz dodatkowe punkty klubowe, to jeszcze dopisz do tej listy polskich zespo?ów Ptaky. :)
 
Back
Top Bottom